РАДА ДОО ПМГУ

ЧЛЕНИ РАДИ ДОНЕЦКОЇ ОБЛАСТНОЇ ОРГАНИЗАЦІЇ ПМГУ

1.Кобзева Любов Миколаївна— голова ДОО ПМГУ
2.Мезенцева Марина Анатольевна— заступник голови первинної організації ПМГУ ПрАТ «АКХЗ»
3.Матвєєва Олена Миколаївна— член профспілкового комітету первинної організації ПМГУ ПрАТ «АКХЗ»
4.Галкіна Олександра Володимирівна— член профспілкового комітету первинної організації ПМГУ ПрАТ «АКХЗ»
5.Кравченко Роман Олексійович— член профспілкового комітету первинної організації ПМГУ ПрАТ «АКХЗ»
6.Скорбатюк Олексій Ананійович— член профспілкового комітету первинної організації ПМГУ ПрАТ «АКХЗ»
7.Альошкін Валерій Васильович— голова первинної організації ПМГУ  «Метінвест-МРМЗ»
8.Печерішна Ольга Миколаївна— заступник голови первинної організації ПМГУ  «Метінвест-МРМЗ»
9.Сарбєєв Олексій Анатолійович— член профспілкового комітету первинної організації ПМГУ «Метінвест-МРМЗ»
10.Холопенко Наталія Олександрівна— член профспілкового комітету первинної організації ПМГУ «Метінвест-МРМЗ»
11.Орловська Ліна Павлівна— голова первинної організації ПМГУ ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління»
12.Теремко Ірина Борисівна— головний бухгалтер первинної організації ПМГУ ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління»
13.Суботовська Юлія Валеріївна    — голова цехового комітету вапняного кар’єру первинної організації ПМГУ ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління»
14.Колчин Юрій Олександрович— голова первинної організації ПМГУ Великоанадольського вогнетривкого комбінату
15.Сериченко Наталія Олександрівна— член профспілкового комітету первинної організації ПМГУ Великоанадольського вогнетривкого комбінату  
16.Застєнкіна Оксана Олександрівна— голова первинної організації ПМГУ апарату Донецкої областної организації ПМГУ
17.Гранкін Олександр Григорович— голова первинної організації ПМГУ ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат»
18.Сорокіна Лариса Анатоліївна— член профспілкового комітету первинної організації ПМГУ ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат»
19.Максимцева Оксана Валеріївна— голова контрольно-ревізійної комісії первинної організації ПМГУ ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат»
20.Шестопалова Марина Олександрівна— голова первинної організації ПМГУ Донецького казенного підприємства пробірного контролю
21.Сівко Євген Францевич— голова первинної організації ПМГУ ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів»
22.Полужникова Людмила Борисіввна— заступник голови первинної організації ПМГУ ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів»
23.Кіященко Анатолій Іванович— голова первинної організації ПМГУ ТОВ «Дружківський вогнетривкий завод»
24.Висоцька Любов Сергіївна — голова первинної організації ПМГУ ПрАТ «КДЗ»
25.Майтапов Олександр Станіславович  — голова первинної організації ПМГУ ПрАТ «СП «Укренергочормет»
26.Селезньова Світлана Яківна— голова первинної організації ПМГУ КП «Бахмут-вода»
27.Куроп’ятник Микола Володимирович — голова цехової організації ПМГУ фенольного виробництва ПрАТ «АКХЗ»
28.Шевченко Лариса Іванівна— бухгалтер ПО ПМГУ цехової організації ПМГУ фенольного виробництва ПрАТ «АКХЗ»
29.Фроленкова Наталія Петрівна— голова первинної організації ПМГУ ТОВ «Електросталь-Курахово»
30.Жлуктар Світлана Георгіївна— фахівець первинної організації ПМГУ ТОВ «Електросталь-Курахово»
31.Кокін Вадим Владиславович— голова об’єднаної організації ПМГУ Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»
32.Агєєнко Ганна Євгенівна— голова первинної організації ПМГУ Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»
33.Кулікова Тетяна Іванівна— голова первинної організації ПМГУ Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»
34.Шапошніков Андрій Миколайович— голова первинної організації ПМГУ Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»
35.Галак Петро Іванович— голова первинної організації ПМГУ Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»