ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ!

25 років поспіль КП «Компанія «Вода Донбасу» святкувала Богоявлення Господнє  на Карлівському водосховищі в Ясинуватському районі Донецької області. До початку повномасштабної війни, у святкуванні та освячені водосховища приймали участь більше тисячі вірян.

Війна внесла свої корективи. Наразі селище Карлівка перебуває під постійними обстрілами. Перебування у цій місцевості вкрай небезпечне. Відсутня інфраструктура. Майже всі місцеві жителі евакуювались.

Проте, жодний ворожий наступ, обмежене  водопостачання та темрява не завадять Божому промислу. Цього року святковий молебен у 26 раз таки відбувся не тільки у Храмі «Богоявлення», що розташований біля Карлівського водосховища, а  ще і на території Об’єднаної профспілкової організації трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України КП «Компанія «Вода Донбасу» у м.Покровськ (36км від с.Карлівка).

Всі присутні мали змогу разом з протоієреєм Ростиславом молитись, написати записки, поставити свічу та освятити принесену водичку. А по закінченню святкової Літургії присутні  зігрілися  гарячою кавою з запашною випічкою.

                Дякуємо Господу Богу, за можливість зустрічати свята та працювати для забезпечення населення централізованим водопостачанням та водовідведенням. Віримо у Бога та ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ. Тримаймося. Разом ми сила!

Распечатать эту статью