ВІДБУЛАСЬ XXVIII ДОСТРОКОВА ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДОО ПМГУ

05 січня 2023 року відбулась дострокова звітно-виборна конференція Донецької обласної організації Профспілки металургів та гірників України. Засідання пройшло в режимі онлайн відповідно до норм Статуту ПМГУ. До складу ДОО ПМГУ входить 17 первинних організацій Профспілки. Президія ради ДОО ПМГУ прийняла рішення про встановлення норми представництва – 1 делегат від первинної організації. На конференції були присутні 14 делегатів від первинних організацій Профспілки з 17 обраних.

На порядку денному були наступні питання:

1. Про роботу ради Донецької  обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України за період з грудня 2019 року по грудень 2022 року.

2. Про звільнення  голови ДОО  ПМГУ.

3. Про обрання голови  Донецької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України.

З першим питання порядку денного виступила Кобзева Любов Миколаївна, підбивши підсумки роботи ДОО ПМГУ за період з грудня 2019 року по грудень 2022 року. Роботу ДОО ПМГУ було визнано задовільною.

Головою Донецької обласної організації було обрано Сівко Євгена Францевича.

Донецька обласна організація Профспілки металургів та гірників України висловлює вдячність Кобзевій Любові Миколаївні за багаторічну, плідну, титанічну працю  на благо організації та членів Профспілки. Сподіваємось, що Донецька обласна організація ПМГУ втримає задану планку.

Распечатать эту статью