ВІТАННЯ ГОЛОВИ ПМГУ З ДНЕМ МЕТАЛУРГА І ГІРНИКА

Шановні друзі, спілчани!

17 липня – важливий для кожного з нас день – День металурга і гірника!

Ваша нелегка, але, безперечно, почесна робота вимагає мужності, стійкості і відданості обраній справі. Ваш трудовий шлях – це доля сильних і відповідальних людей.

І в жорстоких реаліях сьогодення ви довели, що  металурги і гірники України — гордість держави, її міцне і надійне плече.

Сьогодні наші товариші, працівники підприємств гірничо-металургійного комплексу України, члени Профспілки, перебуваючи у лавах Збройних Сил України, стійко і мужньо захищають нашу країну від російської навали. Полишивши мирні професії, сотні металургів і гірників своїм щоденним подвигом на фронті, нерідко ціною свого життя, відвойовують право України бути вільною і незалежною. Ми пишаємося нашими захисниками і прагнемо зробити все можливе, щоб їм допомогти.

В тилу первинні організації Профспілки металургів і гірників України розгорнули потужний волонтерський рух спілчан на підтримку наших воїнів та для наближення Перемоги.

Тисячі людей, які зміцнюють тил самовідданою працею на комбінатах і заводах, в шахтах та кар’єрах, роблять свій трудовий внесок у спільну справу боротьби з агресором. Ви робите все для того, щоб Україна була незалежною, а українці мали право на вільне і гідне життя.

Але ми знаємо — долаючи труднощі, ми загартовуємося як сталь і стаємо сильнішими. Переконаний, що такий народ неможливо здолати.

В цій справедливій боротьбі ми обов’язково вистоїмо і переможемо. Тож, попереду у нас складний шлях самовідданої боротьби і наполегливої праці в ім’я України.

Хочу привітати всіх працівників гірничо-металургійної галузі України, членів Профспілки, шановних ветеранів праці з нашим професійним днем – Днем металурга і гірника! 

Бажаю вам, шановні друзі, Перемоги і мирного неба, надії та оптимізму, стійкості та впевненості у наших силах!

У єдності та солідарності запорука наших успіхів та звершень.

Слава Україні!

Героям слава!

Голова ПМГУ                      Олександр Рябко

Распечатать эту статью