Світла пам’ять профспілковому лідеру

Центральна рада та Донецька обласна організація Профспілки металургів і гірників України глибоко сумує з приводу передчасної смерті голови первинної організації ДОО ПМГУ Дружківського вогнетривкого заводу

Кіященка Анатолія Івановича.

На завод, який став йому рідним, Анатолій Іванович прийшов у далекому 1968 році і відразу ж вступив до лав Профспілки. Продовжуючи трудову династію, започатковану його батьком, він пройшов гідний шлях від робітника до голови первинної організації ДОО ПМГУ Дружківського вогнетривкого заводу.

З великою повагою до нього ставилися колеги з профспілкової роботи і соціальні партнери. Пошану та довіру  трудового колективу Анатолій Іванович заслужив своєю сумлінною працею, професіоналізмом та уважним ставленням до потреб кожного члена первинної організації Профспілки.

А.І.Кіященко, як досвідчена людина з активною життєвою позицією, був обраний членом Донецької обласної ради ПМГУ.

Всім своїм життям він підтвердив авторитет чесної, гідної, надійної людини, справжнього профспілкового лідера.

Центральна рада та Донецька обласна організація Профспілки металургів та гірників України, колеги та соратники з профспілкової роботи, всі, хто працював разом із А.І.Кіященком, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Пам’ять про Анатолія Івановича житиме в його добрих справах та в наших серцях.

Распечатать эту статью