Назавжди в пам’яті

Донецька обласна організація Профспілки металургів і гірників України глибоко сумує з приводу передчасної смерті голови первинної організації ДОО ПМГУ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ»

Альошкіна

Валерія Васильовича.

Раптово, у тяжкі для всієї країни часи, обірвалося життя нашого шанованого колеги, справжнього профспілкового лідера, хорошої, чуйної людини.

Усе своє життя Валерій Васильович присвятив металургії та профспілковій роботі. Його трудовий шлях починався в цехах Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча.

Саме там він зробив перші кроки і у профспілковій роботі. За його професіоналізм, дружнє ставлення до товаришів та прагнення справедливості Валерій Васильович був обраний головою цехового комітету Профспілки металургів і гірників України.

Згодом, коли у 2013 році було засновано Маріупольський ремонтно-механічний завод, В.В.Альошкін очолив первинну організацію ПМГУ цього підприємства.

З великою пошаною до нього ставилися колеги з профспілкової роботи і соціальні партнери. Повагу та довіру трудового колективу, спілчан Валерій Васильович заслужив своєю сумлінною працею, професіоналізмом та уважним ставленням до потреб кожного члена первинної організації Профспілки.

На кожній ділянці профспілкової роботи Валерій Васильович був відповідальним та чесним працівником, справжнім лідером, якому цілком довіряли люди. Його гідна праця неодноразово була відзначена профспілковими нагородами, Знаками ЦР «За активну роботу в ПМГУ», «Ветеран ПМГУ».

Всім своїм життям він підтвердив авторитет чесної, гідної, надійної людини, справжнього профспілкового лідера.

Донецька обласна організація Профспілки металургів і гірників України, колеги та соратники з профспілкової роботи, всі, хто працював разом із В.В.Альошкіним, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.

У нашій пам’яті Валерій Васильович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, професіоналом своєї справи.

Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу.

Распечатать эту статью