Звітна кампанія в ДОО ПМГУ набирає обороти

2022 рік визначений роком звітної кампанії у Профспілці металургів та гірників України.

У Донецькій обласній організації звітна кампанія стартувала з грудня 2021 року та набирає обороти в первинних організаціях Профспілки. Першими провели звітну конференції у первинній організації ПМГУ ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління», визнавши роботу профспілкового комітету за звітній період задовільною.

02 лютого 2022 року відбулась  звітна конференція у первинній організації ПМГУ ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод». На конференцію було обрано 50 делегатів, присутні були 44 особи.

Голова первинної організації ПМГУ ПрАТ «АКХЗ» — Світлана Дорошенко виступила зі звітною доповіддю перед делегатами. В доповіді «Про роботу ПО ПМГУ з 2019 по 2022 рік» вона акцентувала увагу делегатів конференції щодо: «Програмних цілей та завдань Профспілки металургів та гірників України на 2020-2025 роки «Демократія, солідарність, трудові права і добробут членів Профспілки», зайнятості, зростання заробітної плати, охорони праці, соціальних гарантій працівників підприємства, збереження членства в ПМГУ. Також були визначені основні напрями роботи на подальший звітний період.

Наталія Редька – голова контрольно-ревізійної комісії  первинної організації ПМГУ ПрАТ «АКХЗ» виступила зі звітом перед делегатами.

 Робота профспілкового комітету та контрольно-ревізійної комісії була визнана задовільною.

З привітальним словом виступив генеральний директор підприємства – Віталій Литовка. Він розповів про задачі які стоять перед працівниками у теперішній час та побажав усім робітникам заводу натхнення у подальшому.

Голова Донецької обласної організації ПМГУ – Любов Кобзева під час своєї промови висловила вдячність за роботу та побажала успіхів у подальшій праці.

Распечатать эту статью