НОВИЙ РІК НЕ ЗА ГОРАМИ

У первинній організації ПМГУ ПрАТ «КДЗ» профком та адміністрація підприємства щорічно організовують новорічні привітання членів профспілки та їхніх дітей

Привітали малюків із наступаючим Новим роком Дід Мороз та Снігуронька, у ролі яких виступили співробітники заводу. Як із казки, у дверях будинку дітлахів з’являвся Дід Мороз разом зі своєю онукою Снігуронькою з великим мішком довгоочікуваних подарунків.

Діти зустрічали казкових персонажів у святкових костюмах. Вони справили на Діда Мороза гарне враження і розповіли, як добре поводилися у минулому році, а потім продемонстрували свої таланти – розповідали вірші та співали пісеньки. Так само Дід Мороз із Снігуронькою грали з дітьми у різні ігри і звичайно дарували подарунки!

Привітання вийшли яскравим, веселим та дивовижним. Усі діти були в захваті від новорічного поздоровлення, а батьки отримали заряд святкового настрою.

Також 25.12.21р., 26.12.21р. у ДК ШУ Покровське адміністрацією ПрАТ «КДЗ» та профкомом підприємства організовано новорічні заходи для дітей членів профспілки. На святах діти веселилися, брали участь у конкурсах. Раділи і дорослі, і діти! Всі люблять свята, але особливо їх люблять діти.

Дитяче свято – важлива частина життя дитини, бо враження дитинства часто залишаються в пам’яті на все життя!

За матеріалами ПО ПМГУ ПрАТ «КДЗ»

Распечатать эту статью