ВІТАННЯ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПМГУ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні металурги та гірники Донецької

області! Дорогі друзі! Шановні ветерани праці!

Донецька обласна організація Профспілки металургів і гірників України щиро вітає Вас із наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

            Новий рік — одне з найулюбленіших і найочікуваніших свят. Рік, що минає, подарував нам чимало досягнень і прекрасних хвилин, збагатив новим досвідом і враженнями. Нехай усі неприємності та труднощі, які приніс 2021 рік, залишаться у минулому.

            Новий рік — це свято, яке поєднує минуле, сьогодення та майбутнє, світлі мрії та нові цілі. Давайте з упевненістю та радістю поглянемо у Рік новий! Нехай він усім нам подарує щастя, буде спокійним і добрим, принесе багато приємних та яскравих моментів у особистому та громадському житті.

            Наше майбутнє залежить від зусиль кожної людини, від її ініціативи, ефективної роботи, від зацікавленості у загальному результаті. Хочеться висловити подяку всім, хто трудиться для благополуччя рідного краю, усім, хто своєю щоденною працею робить внесок в успіх спільної справи. У ці передсвяткові дні ми з надією дивимося в майбутнє, чекаємо яскравих подій і добрих звершень. Нехай наступаючий Рік буде Роком творчої та плідної роботи, часом нових досягнень.

            У році, що минає, Профспілка продовжувала боротьбу за права та інтереси працівників. Ще один рік залишається в минулому. Він був наповнений різними подіями. Хочеться вірити, що прийдешній рік подарує для Профспілки, для нашої з Вами спільної справи виключно позитивні та переможні моменти.

            Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди Вашим сім’ям. Щасливого Нового року, виконання найзаповітніших бажань!

            З Новим роком та Різдвом Христовим!

Голова Донецької обласної організації            

Профспілки металургів і гірників України

Любов КОБЗЕВА

Распечатать эту статью