Відбувся V Пленум ради ДОО ПМГУ

16 грудня 2021 року, в режимі онлайн відбулося засідання  V Пленуму ради Донецької обласної організації Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України.

До порядку денного Пленуму включені наступні питання:

1.Про організацію виконання постанови Центральної ради ПМГУ від  09.12.2021 р  «Про проведення у 2022 році  звітної кампанії в ПМГУ»

2. Про Регламент  Ради Донецької обласної  організації ПМГУ

3.Про план основних заходів ради ДОО ПМГУ на  перше півріччя 2022 року

4. Про концепцію інформаційної політики Донецької обласної організації  профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України на 2022-2024 рр.

5. Про затвердження кошторису доходів і витрат Донецької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України на 2022 рік.

У роботі V Пленуму ради Донецької обласної організації Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України прийняли участь 31член ради ДОО ПМГУ.

Засідання V Пленуму ради Донецької обласної організації Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України відкрила голова ДОО ПМГУ — Кобзева Любов Миколаївна та  виступила з інформацією щодо питання «Про організацію виконання постанови Центральної ради ПМГУ від  09.12.2021 р  «Про проведення у 2022 році  звітної кампанії в ПМГУ», роз’яснивши членам ради ДОО ПМГУ основні моменти майбутньої Звітної кампанії в первинних організаціях ДОО ПМГУ.

Для використання в роботі були розроблені та направлені до первинних організацій ПМГУ «Методичні  рекомендації з підготовки та проведення звітів у первинних організаціях профспілки Донецької обласної організації Профспілки металургів та гірників України».

З інших питань порядку денного після їх обговорення були прийняти відповідні постанови.

У роботі V Пленуму ради ДОО ПМГУ прийняв участь начальник відділу внутрішньопрофспілкової роботи апарату ПМГУ – Горбулін Олексій Вікторович. Після завершення роботи V Пленуму ради ДОО ПМГУ головним правовим інспектором праці ДОО ПМГУ – Чубенком Олександром Сергійовичем було проведено навчання щодо діючої редакції Статуту ПМГУ.

Распечатать эту статью