ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА ФПУ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ФПУ

15 грудня 2021 року в режимі відеоконференції відбулася зустріч керівництва ФПУ із представниками членських організацій ФПУ, на якій, зокрема, розглянуто питання особливостей колдоговірної роботи на сучасному етапі, створення Школи професійних профспілкових переговірників.

Також заступник Голови ФПУ Шубін О.О. зробив презентацію законопроекту «Про колективні угоди та договори», розробленого сторонами соціального діалогу на національному рівні.

У зазначеному заході взяли участь: переможці Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір у 2019-2021 році, члени робочої групи СПО об’єднань профспілок по опрацюванню законопроекту «Про колективні угоди та договори», фахівці всеукраїнських галузевих профспілок, які ведуть питання колективно-договірної роботи. Під час зустрічі фахівціями апарату ПМГУ Бронніковою Валентиною Юріївною — провідним експертом з регулювання соціально-трудових відносин та Гончарук Ольгою Валеріївною – начальником відділу соціально-економічної роботи було висвітлено презентацію з теми «Моніторинг інформації про фінансово-господарську діяльність роботодавців – важлива складова етапу підготовки до колективно-договірних переговорів».

Распечатать эту статью