Відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Донецької області

15 грудня 2021 року відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Донецької області.

До порядку денного були включені наступні питання:

1. Про розгляд пропозицій сторін соціального діалогу на територіальному рівні щодо внесення змін до Територіальної угоди між Донецькою обласною державною адміністрацією, Спільним представницьким органом репрезентативних професійних спілок Донецької області та Об’єднанням організацій роботодавців Донецької області  на 2019-2021 роки.

2. Про стан ринку праці в Донецькій області.

3. Про питання розвитку соціального діалогу в умовах проведення реформ адміністративно – територіального устрою на території області.

4. Про затвердження плану роботи Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2022 рік.

Засідання відкрив Голова Донецької обласної ради професійних спілок, Голова Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради —  Древаль Петро Петрович висвітливши перше питання порядку денного та запропонував перелік пропозицій щодо внесення змін до Територіальної угоди Донецької області.

По другому питанню порядку денного виступили Голова Ради Об’єднання організацій роботодавців Донецької області – Цуркан Михайло Леонідович та директор Донецького обласного центру зайнятості – Рибалко Валентина Миколаївна, висвітливши актуальну ситуацію на ринку праці Донецької області.

Також представники усіх сторін надали інформацію про розвиток соціального діалогу в умовах проведення реформ адміністративно-територіального устрою на території області, поділилися його перспективами. Наприкінці засідання за основу було прийнято план роботи територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2022 рік.

Распечатать эту статью