Відбулося засідання КРК ФПУ

10 листопада 2021 року у м. Києві у режимі онлайн відбулося засідання контрольно-ревізійної комісії Федерації профспілок України. Відкрив засідання голова КРК ФПУ — Бабіч В.В. У засіданні комісії взяли участь члени комісії КРК ФПУ, голова ФПУ Осовий Г.В., представники членських організацій. До порядку денного засідання було включено питання «Про проведення аналізу виконання плану надходження членських внесків від всеукраїнських профспілок та територіальних об’єднань», та «Про затвердження плану роботи КРК ФПУ на І півріччя 2021 року».

Голова ФПУ Осовий Г.В. акцентував увагу присутніх на виконанні норм Статуту ФПУ щодо відрахування профспілкових внесків всеукраїнськими профспілками та територіальними профоб’єднаннями на статутну діяльність ФПУ. Спираючись на аналіз стану сплати профспілкових внесків всеукраїнськими профспілками та територіальними профоб’єднаннями, зазначив, що не всі членські організації виконують у повному обсязі норми Статуту ФПУ.

Також голова ФПУ звернув увагу членів комісії на затвердження бюджету на 2022 рік.

«Про затвердження плану роботи КРК ФПУ на І півріччя» виступив голова КРК ФПУ Бабіч В.В. Від членів комісії не надійшло доповнень та змін. План роботи КРК ФПУ на І півріччя 2021 року затверджений одноголосно.

Проаналізувавши виконання плану надходження членських внесків від всеукраїнських профспілок та територіальних об’єднань члени комісії ухвалили одноголосне рішення: Звернутися до президії Ради ФПУ. За невиконання норм Статуту ФПУ щодо відрахування членських внесків на статутну діяльність ФПУ:

  1. Всеукраїнську профспілку Транспорту позбавити права голосу у президії Ради ФПУ.
  2. Всеукраїнським профспілкам Охорони здоров’я, АПК та Суднобудування надати статистичні дані щодо чисельності членів профспілки, руху профвнесків до організації з метою прийняття рішення щодо коригування відрахувань внесків на статутну діяльність ФПУ.
  3. Всеукраїнським профспілкам Машметалл, Спож. Коопер, Теск. та Легкої промисловості встановити терміни погашення заборгованості з відрахування внесків до ФПУ.

Члени комісії проголосували одноголосно.

Распечатать эту статью