Профспілка на захисті прав працівників

10 листопада 2021 року  в режимі онлайн відбувся ІІІ семінар Школи правових знань. Темою заходу було питання: «Підстави звільнення працівників з ініціативи роботодавця та порядок їх оскаржень». Лектором виступила Заболотня Світлана Петрівна — експерт з трудових правовідносин і кадрового аудиту.

Під час заходу було вивчено низку питань які виникають при звільненні працівників з ініціативи роботодавця. Слухачам наведено приклади з судової практики та запропоновано варіанти дій для захисту працівників.

Після вивчення основного питання семінару учасники поставили лектору низку питань актуальних у сьогодення: щодо відсторонення працівників, які не зробили щеплення від COVID 19, щодо запровадження змін до ПРТР по карантинним обмеженням тощо. На всі питання слухачі отримали вичерпні відповіді.

Від Донецької обласної організації у заході взяли участь представники ПрАТ «АКХЗ», ПрАТ «НТРУ», АТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», ПрАТ «КДЗ», КП «Компанія «Вода Донбасу», ТОВ «Метінвест –МРМЗ» та апарату ДОО ПМГУ.

Распечатать эту статью