Відбулося чергове засідання президії ради ДОО ПМГУ

27 жовтня 2021 року у режимі онлайн відбулося засідання Президії ради  ДОО ПМГУ. У засіданні взяли участь члени президії, а також штатні працівники апарату. Основним питанням порядку денного президії було Про скликання V Пленуму ради ДОО ПМГУ.

           У різному, голова ДОО ПМГУ довела до членів президії інформацію: Про проведення медоглядів на підприємстві працівникам, які працюють в шкідливих умовах; Про закінчення строку дій наступних постанов президії -ради ПМГУ : № П-5-8 від 28.04.2021р. «Про затвердження положення про проведення конкурсу відеороликів  «Профспілка очима молоді».,  № П-7-6 від 03.08.2021р. про «Положення про конкурс «Співаймо гімн ПМГУ разом!», та постанови президії обласної ради ПМГУ від 15.07.2021 № П-21-5 «Про огляд-конкурс на кращий профспілковий стенд первинної організації ДОО ПМГУ».

            Окрім запланованих питань порядку денного, засіданням президії було обговорено інші моменти, які стосувались проведених раніше заходів. Голова Донецької обласної організації – Любов Кобзева довела до відома присутніх інформацію, стосовно прийняття Резолюції на проведеному Молодіжному форумі ДОО ПМГУ «Молодь Донбасу» що відбувся 05-07.10.2021р., яка була направлена в державні органи, а також  щодо участі у солідарній акції протесту, яка відбулася 07 жовтня 2021 року у місті Київ. Нещодавно до профспілкової сторони надійшов Протокол зустрічі Прем’єр-міністра України у форматі тристороннього соціального діалогу із представниками СПО  профспілок та роботодавців на національному рівні.

Після вивчення та розгляду питань порядку денного було прийнято постанови для подальшої роботи Донецької обласної організації ПМГУ.

Распечатать эту статью