Пріоритети ПМГУ: охорона праці та безпека на робочому місці

Минулого тижня на базі ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» відбулося виїзне засідання Постійної комісії ЦР ПМГУ з охорони праці та здоров’я трудящих сумісно з Технічною інспекцією праці Профспілки.

Учасників засідання привітав Генеральний директор Маріупольського ремонтно-механічного заводу П.Узбек. У своєму виступі він надав інформацію про сьогодення та перспективи розвитку підприємства, а також про роботу адміністрації по створенню безпечних умов праці та приведенню промислово-виробничого побуту в належні умови.

З виробничою та економічною ситуацією в гірничо-металургійній галузі присутніх ознайомив Голова ПМГУ О.Рябко.

Про організацію громадського контролю за станом охорони праці на підприємстві та взаємодію між профспілковим комітетом і адміністрацією заводу у цьому напрямку розповів голова первинної організації ПМГУ В.Альошкін.

Керівник служби охорони праці ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» Є.Кисленко розповів, як організована робота з охорони праці та промислової безпеки, познайомив присутніх з особливостями системи управління охороною праці на підприємстві.

Також на засіданні були розглянуті стан виробничого травматизму в ГМК, зміни в нормативних актах та законодавчі ініціативи представників Мінекономіки з питань реформування законодавства з охорони праці. Ці теми у своїх виступах розкрили головний технічний інспектор праці ПМГУ В.Білик та технічний інспектор праці ПМГУ А.Тертишний.

Учасники засідання ознайомилися з системою управління охороною праці ТОВ «Маріупольський ремонтно-механічний завод». Для них було організовано відвідування виробничих цехів заводу: цеху металоконструкцій, ковальсько-пресового цеху та ремонтно-механічного цеху №3, де гості мали можливість ознайомитися з ефективними практиками з охорони праці, з протипожежної та промислової безпеки, діючими у ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ».

Підсумовуючи візит, голова ПМГУ О. Рябко та члени Постійної комісії ЦР ПМГУ з охорони праці та здоров’я трудящих дали високу оцінку заходам, що проводяться на підприємстві та спрямовані на високий рівень забезпечення охорони праці, технічного стану цехів та санітарно-побутових умов, створених для працівників заводу.

За матеріалами сайту ЦР ПМГУ

Распечатать эту статью