Найкращі вітання від Донецької обласної організації ПМГУ!!!

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Донецька обласна організація Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України  щиро вітає Вас, справжніх героїв, які своєю наполегливою працею створюють національне надбання країни, будують наше майбутнє, з професійним святом — Днем працівників металургійної і гірничодобувної промисловості України!

Разом із Вами Профспілка металургів і гірників України намагається досягти гідних умов праці для трудящих! Заради цього ПМГУ розвиває соціальний діалог з органами влади, роботодавцями, вносить свої пропозиції до законопроектів, а іноді тримає оборону, щоб не допустити руйнації системи захисту прав та свобод трудящих. Наше гасло «Разом ми – сила!» в сучасних умовах набуває особливої актуальності та значення, адже в авангарді боротьби ми – сильні, організовані, вільні!

Ми впевнені в тому, що професії металурга, гірника, коксохіміка, вогнетривника назавжди залишаться найбільш шанованими серед найдостойніших на планеті. Усіх, навіть самих душевних слів не вистачить для того, щоб висловити подяку, повагу за досягнення, надбання та перемоги, якими металурги та гірники щиро діляться!

Бажаємо Вам миру та злагоди, натхнення на нові здобутки, щастя, любові, міцного здоров’я та здійснення усіх мрій!

З повагою

Голова Донецької обласної

організації ПМГУ                                             Любов КОБЗЕВА

Распечатать эту статью