І влов, і величезне задоволення

Рибалки з впевненістю кажуть, що час проведений за риболовлею, не йде у загальний відлік життя. А вдала риболовля надає гарного емоційного настрою на великий термін.

Донецька обласна організація профспілки металургів і гірників України 3-4 липня поточного року організувала для команд первинних організацій ПМГУ гірничо-металургійних підприємств обласні змагання зі спортивного рибальства.

Локація для змагань обиралась найретельнішим чином. Вибір організаторів пав на водойму с. Кодема Бахмутського району області.

 До призначеного часу прибуло п’ять команд від первинних організацій ПМГУ підприємств Донецького регіону —  ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод», АТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», цехової організації ФНВ ПрАТ «АКХЗ», ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів», Часовоярського РВУ комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

Обмеження, встановлені у зв’язку з поширенням гострої коронавірусної інфекції, вимагали від учасників змагань підвищеної дисципліни. Усі з розумінням віднеслись  до встановлених обмежень, завдяки чому рибна ловля доставила максимум задоволення усім, хто приймав у ній участь.

За традицією спортсменів привітала голова Донецької обласної організації ПМГУ Любов Кобзева, яка побажала рибалкам «Ні хвоста, ні луски».

Оцінювала змагання професійна судейська колегія під керівництвом Голови Бахмутського товариства мисливців та рибалок України Валерія Богданова.

Відповідно до Положення про проведення змагань команди рибалок повинні були пройти три тури: змагання з закиду спінінгу на точність та дальність, що додавало команді-переможниці 5 балів до загального заліку, вечірній лов протягом 3 години у день заїзду та ранковий лов протягом  5 годин наступного дня. У вечірній лов оцінювалось кількість спійманої риби, ранковий лов — вага риби.

За результатами змагань третє місце посіла команда АТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», на другому місці опинилася команда-новачок змагань Часовоярського РВУ комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», перше місце з суттєвим відривом виборола команда ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів». А самою великою спійманою рибою став товстолобик вагою 1,8 кілограму, яку принесла команді Часовоярського РВУ комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» учасниця змагань Тетяна Ларічева.

Коли втихли спортивні пристрасті, команди учасників були нагороджені Почесними  кубками і грошовими преміями, а рибалки дипломами Донецької обласної організації профспілки металургів і гірників України.

Програмою на другий день змагань був передбачений конкурс на краще приготування вухи з пійманої риби. Кулінарні здібності рибалок оцінювало журі під головуванням Валерія Богданова. За підсумками цього конкурсу найкращої визнана вуха, приготована командою цехової організації ПМГУ ФНВ ПрАТ «АКХЗ».

Активний відпочинок біля водойми на свіжому повітрі — це найкращий засіб відволіктися від суворих буднів металургів та гірників, тому змагання зі спортивного рибальства стали у пригоді для усіх спортсменів, що взяли у них участь.

Дмитро ОДОЛАДОВ

Фото: Олександр ЧУБЕНКО, Ганна КОНОВАЛОВА

Распечатать эту статью