Знання з охорони праці вимагають постійного вдосконалення!

Відповідно до плану роботи Центральної Ради Профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України на перше півріччя 2021 року в період з 25 по 28 травня поточного року на базі Зонального навчально-методичного центру профспілок м. Дніпро проведене навчання технічних інспекторів праці ПМГУ.

       У навчанні прийняли участь 12 технічних інспекторів праці Донецької, Запорізької, Дніпропетровської обласних організацій, Криворізької міської організації ПМГУ. Відкрив зустріч головний технічний інспектор праці ЦР ПМГУ Білик В. І. У порядку денному розглянуто низку питань, що стосуються сфери охорони праці, зокрема:

  • Пільги та компенсації за шкідливі умови праці працівникам гірничої та металургійної промисловості України;
  • Електробезпека. Пожежна безпека. Вибухонебезпека виробництв і вибухозахист.
  • Гігієна праці. Медичні огляди. Профілактика професійних захворювань;
  • Основи оцінки виробничих ризиків та інші.

       Центральною радою організована практична зустріч з фахівцями ПрАТ «ДМЗ» — начальником відділу охорони праці та промислової безпеки Калініченко В. В., завідуючою санітарно-промисловою лабораторією Круг Л. В.

       Учасники навчання зустрілись з головою ПМГУ Рябком О. І., який повідомив присутніх про стан охорони праці на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України. Надав інформацію про рішення, прийняті VIII З’їздом Федерації Профспілок України.

       По завершенні навчання та перевірки знань технічні інспектори отримали посвідчення.

       Наступний етап проведення навчання для представників первинних організацій Профспілки з питань охорони праці Центральною Радою заплановано на жовтень поточного року.

                                                                     Технічна інспекція праці ДОО ПМГУ

Распечатать эту статью