Авдіївський коксохім. Підбито підсумки 2020 року

На Авдіївському коксохімічному заводі 28 квітня відбулася конференція з обговорення виконання колективного договору 2020 року і пролонгування колдоговору на 2021 рік.

З доповіддю про виконання колдоговору від адміністрації підприємства виступила в.о. директора з персоналу та соціальних питань Юлія Свищева, від профспілкової організації — голова ПО ПМГУ ПрАТ АКХЗ Світлана Дорошенко.

Колективний договір підприємства на 2020 рік складається з 211 зобов’язань. За виконання 151 зобов’язання відповідальність покладена на адміністрацію, за виконання 37 зобов’язань — на профспілковий комітет, за решту сторони несуть взаємні обов’язки. Все 211 зобов’язань у звітному періоді виконані.

У своїй доповіді Світлана Дорошенко зазначила, що колективний договір на АКХЗ — соціально спрямований, і деякі його пункти перевершують галузева угода. Генеральний директор АКХЗ Віталій Литовка підвів підсумки конференції. «2020 рік для нас був непростим. Ми познайомилися з новим поняттям «COVID-19». Це був новий виклик. Крім завдань, пов’язаних з відновними та ремонтними роботами на підприємстві, з’явилися додаткові завдання, пов’язані із забезпеченням безпеки персоналу: дезінфекція транспорту та приміщень, знезараження, масочний режим. На ці заходи підприємством за рік було витрачено тонни дезінфектора та понад 3 млн грн. Низку заходів довелося переформатувати. І це не могло не відбитися на виконанні норм колективного договору. Проте ми успішно завершили 2020 рік. І в цьому заслуга всього колективу підприємства», — зазначив Віталій Анатолійович.

Учасники конференції визнали роботу адміністрації та профспілкового комітету в 2020 році задовільною та прийняли одностайне рішення пролонгувати колдоговір з доповненнями і змінами на 2021 рік до прийняття нового. Доповнення зокрема стосуються поліпшення соціальних гарантій працівників, що мають дітей-інвалідів, багатодітних сімей та непрацюючих пенсіонерів.

За матеріалами профкому ПО ПМГУ ПрАТ АКХЗ

Распечатать эту статью