Вітання з Днем праці від Донецької обласної організації ПМГУ

Шановні трударі підприємств гірничо-металургійного комплексу Донеччини!

Дорогі спілчани!

Першотравень – це свято для всіх, хто своєю щоденною працею сьогодні створює завтра, будує благополуччя нашої держави. Вперше в Україні День міжнародної солідарності трудящих відзначили у 1890 році. З тих самих пір цей празник міцно увійшов у життя трудящих усього світу, а також металургів, гірників, коксохіміків та інших представників нашої дружної сім’ї, що з’єдналася під прапором Профспілки металургів і гірників України! Через відоме гасло «Мир! Праця! Травень» кожен з нас висловлює солідарність із трудівниками майже 80 країн світу, в яких цей день святкується. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства! 

Нехай першотравневі свята принесуть нам усім радість та натхнення! Бажаємо, щоб у наших трудових колективах панував мир, злагода, а в оселях — добробут та тепло!

Наше спільне свято трудової солідарності обов’язково додасть усім нам сил, оптимізму і впевненості у власних можливостях, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості!

З Днем праці! З днем міжнародної солідарності трудящих!

Голова ДОО ПМГУ

Любов Кобзева

Распечатать эту статью