Вітання з 1 та 9 Травня від ЦР ПМГУ

Шановні спілчани!

Травневі свята  — особливі для всіх українців, для кожного члена Профспілки. Міжнародний день солідарності трудящих та День Перемоги увійшли в нашу історію як символи весни, єдності, мирної праці та самовідданої любові до Батьківщини!

В ці дні ми схиляємо голови перед героїзмом захисників нашої Вітчизни у роки Другої світової війни та трудовим подвигом працівників тилу, які зробили неоціненний внесок у спільну перемогу над фашизмом!

Історичний та життєвий досвід нашого народу свідчить, що всі перемоги – ратні та трудові – можливі тільки тоді, коли всі ми об’єднуємось заради досягнення спільної мети і всією громадою виборюємо своє право на гідне життя у рідній країні.

І сьогодні, попри економічні негаразди, викликані в тому числі і пандемією, та наполегливі спроби влади донезмоги звузити права трудящих, у нас є впевненість в нашій профспілковій силі та солідарній спроможності захистити основоположні права кожної людини на безпечну працю та гідну її оплату. Якщо кожен з нас буде готовим до спільної боротьби за трудові інтереси, голос Профспілки буде почутий!

Центральна Рада Профспілки металургів і гірників України від щирого серця вітає вас, шановні друзі, з чудовими весняними святами!

Бажаємо вам і вашим родинам миру та добробуту, небайдужості та активності в профспілковому житті, міцного здоров’я, щастя та весняного настрою!

З повагою,

Голова ПМГУ  

Олександр Рябко

Распечатать эту статью