Відбулося чергове засідання президії Ради Донецької обласної організації

22 квітня 2021 року під головуванням Л.М. Кобзевової, голови ДОО ПМГУ, відбулося чергове засідання президії Ради Донецької обласної організації профспілки металургів і гірників України. В умовах пандемії коронавірусу, засідання президії, звісно, відбувалося в режимі відеоконференції.

Президія розглянула організаційні питання: прийняла рішення про проведення чергового пленуму обласної Ради профспілки, визначила основні питання діяльності, які найближчим часом виникла потреба розглянути. Члени президії дійшли висновку, що в червні необхідно проаналізувати хід виконання Комплексної Програми заходів з посилення мотивації профспілкового членства, зміцнення, створення первинних організацій профспілки та залучення нових членів профспілки в Донецьку обласну організацію профспілки металургів України на 2020-2022, яка була прийнята Радою організації в червні 2020 року.

Члени президії активно включилися до обговорення актуальності мотивації профспілкового членства. Голова ПО ПМГУ ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» Орловська Л.П. згадала значення  та роль фінансової підтримки членів профсоюза та їх сімей, особливо, в умовах, коли вирує COVID-19. Висоцька Л.С., голова профкому ПрАТ «КДЗ», пригадала важливість психологічної підтримки працівників, яку вони знаходять в профспілковому комітеті. Профспілкові лідери під час роботи президії готові були розповідати десятки історій, приводити приклади, як в складних життєвих ситуаціях профспілка металургів і гірників України допомагає трудівникам. Згадували також про заходи спортивного, культурного, розважального характеру, яку були проведені профкомами первинних організацій під час розповсюдження коронавірусної інфекції на користь людям на трудовим колективам. Підводячи підсумки засідання президії обласної організації Профспілки, її голова Кобзева Л.М. зазначила, що питання мотивації профспілкового членства — не просто вмотивувати  вступити працівника в профспілку, а стимулювати, підтримувати, створювати такі умови, щоб трудівник відчував необхідність від перебування в наших лавах кожен день.

Распечатать эту статью