РАЗОМ МИ — СИЛА!

На підтримку протестних дій первинної організації ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» , що заплановані на 30 березня 2021 року, Донецька обласна організація Профспілки металургів і гірників України направила лист солідарності:

Донецька обласна організація Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України висловлює профспілкову солідарність та дружню підтримку  справедливим вимогам трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стосовно підвищення заробітної плати трудящих підприємства.

         В умовах тотального підвищення цін на продукти харчування, комунальні послуги, товари першої необхідності, широкого розповсюдження небезпечної коронавірусної хвороби рівень життя людей праці, зусиллями яких створюється національне надбання, знижується кожного дня. В таких умовах тільки профспілка, як легітимний представник та захисник найманих працівників, може привернути увагу роботодавців та влади на беззаконня, що коїться в державі. Існуючий дисбаланс, коли менша частина суспільства володіє більшістю засобів виробництва та фінансових ресурсів, викликає справедливе обурення у людей, які ціною власного здоров’я, а іноді й життя, намагаються заробити кошти, але їх, на жаль, вистачає не на життя, а лише на виживання!

         Боріться, брати! Нехай ваш голос почують ті, хто здатен прийняте правильне та справедливе рішення! Ваш приклад, впевнені, дасть імпульс новим сміливим протестним діям профспілок на захист порушених прав працівників!

РАЗОМ МИ – СИЛА!

Распечатать эту статью