Готуючись до переговорів із роботодавцями

Напередодні установчого засідання двосторонньої Ради Федерації металургів України та Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України, яке відбудеться 19 березня 2021 року в м. Київі, 17 березня 2021 року в режимі он-лайн під головуванням керівника ПМГУ Рябка О.І. відбулася нарада та консультації профспілкової сторони.

Від первинних організацій ПМГУ Донецької області в нараді взяли участь голова ПО ПМГУ ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» Дорошенко С.М. та голова ПО ПМГУ ПрАТ «Маріупольский металургійний комбінат ім. Ілліча» М.І.Під’яблонський.

Учасникам заходу було запропоновано розглянути питання про утворення двосторонньої Ради ФМУ та ПМГУ, про підвищення заробітної плати працівників ГМК України та про напрямки спільних дій двосторонньої Ради.

Перед учасниками наради виступила Гончарук О.В., кандидат економічних наук, доцент кафедри економіка та підприємництва ім. Т.Г.Беня НМетАУ з презентацією щодо сучасного стану, напрямків та тенденцій розвитку ГМК України та його окремих підприємств й формування пропозиції на консультаціях.

Результатом наради стало формування позиції профспілкової сторони на переговорах с роботодавцями про підвищення заробітної плати працівників галузі.

Для участі в установчому засіданні двосторонньої Ради ФМУ та ПМГУ сформована профспілкова делегація у складі 14 осіб.

Распечатать эту статью