VI звітно-виборча конференція ЦФСК «Металург»

16 березня в онлайн-режимі відбулася VI звітно-виборча конференція ЦФСК «Металург». Участь у конференції прийняли 25 делегатів, обраних на зборах спортивних клубів та колективів фізкультури підприємств ГМК України, в тому числі від підприємств Донецької області: ПрАТ «МК Азовсталь», ПрАТ «ММК ім.Ілліча», ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод», ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів», ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправлінння». Для участі у конференції був запрошений голова ФСТ «Україна» Ципло М.І.

Делегати затвердили наступний порядок денний конференції:

1. Про звіт ЦФСК «Металург» з березня 2016 р. по березень 2021 р.

2. Про обрання Голови ЦФСК «Металург».

3. Про обрання Центральної ради ЦФСК «Металург».

4. Про обрання Президії ЦФСК «Металург».

5. Про обрання делегатів на звітно-виборчу конференцію ФСТ «Україна».

Зі звітною доповіддю виступив голова ЦФСК «Металург», перший заступник голови ПМГУ Гавриленко В.М. Були підведені підсумки роботи первинних, територіальних організацій ПМГУ щодо розвитку масової фізичної культури та спорту: проведення спортивних заходів, робітничих спартакіад в регіонах. Високу оцінку отримала робота Донецької обласної організації ПМГУ щодо відновлення проведення спартакіад на території регіону, незважаючи на складну ситуацію та кризу у роботі підприємств галузі.

Після звітної доповіді та її обговорення, делегати одностайно визнали роботу ЦФСК «Металург» задовільною.

На посаду голови ЦФСК «Металург» була запропонована кандидатура Валерія Миколайовича Гавриленка. Конференція обрала чотирьох заступників голови спортклубу на громадських засадах, Раду та Президію ЦФСК.

На завершення заходу було обрано шістьох делегатів на з’їзд ФСТ «Україна», який відбудеться 20 квітня п.р.

Распечатать эту статью