Відбулося засідання Президії ЦР ПМГУ та ІІІ Пленум Центральної Ради Профспілки

11 березня в м. Дніпро відбулися чергове засідання Президії Центральної Ради ПМГУ та ІІІ Пленум ЦР Профспілки.

З огляду на карантинні обмеження учасники заходів знаходилися в студіях та працювали в режимі он-лайн. Це не завадило організувати жваву дискусію з питань, що розглядалися.

Засідання Президії вів голова ПМГУ Рябко О.І.

Члени Президії обговорили критичні зауваження і пропозиції, висловлені делегатами VII з’їзду Профспілки, розглянули та затвердили Звіт про виконання зведеного бюджету ПМГУ за 2020 рік. Значна увага була приділена розгляду питання про підсумки роботи з охорони праці на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України. Була висловлена стурбованість щодо росту виробничого травматизму на підприємствах, особливо серед молоді. Профспілковим ланкам рекомендовано підвищити якість профілактичної діяльності на робочих місцях, де працює молодь, з питань охорони праці.

На виконання домовленостей із Федерацією металургів України заступник голови ПМГУ Б.М.Оверковський доповів про роботу, проведену стосовно формування двосторонній Ради Федерації роботодавців України та ПМГУ. Він зазначив, що Рада буде сформована на паритетних принципах, з представництвом від кожної сторони по 8 учасників. Засідання Ради планується провести найближчим часом. На порядку денного цього засідання буде найважливіше питання про підвищення заробітної плати працівників галузі.

Президія також затвердила склад робочої групи з опрацювання законів, прийняла рішення про проведення ХХХ Всеукраїнської робочої спартакіади металургів і гірників у 2021 році, а також призначила іменні стипендії студентам за підсумками І семестру 2020-2021 року.

В роботі Пленуму ЦР ПМГУ взяли участь 18 членів Ради та членb контрольно-ревізійної комісії Профспілки від Донецької обласної організації ПМГУ.

ІІІ Пленум Центральної Ради профспілки почався з інформації голови ПМГУ Олександра Рябка, який довів до членів Ради інформацію про заходи профспілкових комітетів первинних організацій ПМГУ стосовно підвищення заробітної плати. З метою підвищення рівня доходів трудящих підприємств профспілкові органи проводять розширені засідання із запрошенням керівників підприємств, директорів за напрямками діяльності, начальників відділів з питань нормування та оплати праці, направляють звернення до роботодавців та проводять переговори.

Члени Центральної Ради Профспілки в ході ІІІ Пленуму розглянули питання внесення змін до Статуту ПМГУ. Після обговорення запропонованих змін нова редакція Статуту Профспілки була затверджена для реєстрації її в Міністерстві юстиції України. 

Распечатать эту статью