Відбулося чергове засідання президії Ради обласної організації ПМГУ

18 лютого 2020 року, в режимі онлайн відбулося чергове засідання президії Ради Донецької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України.

До порядку денного засідання президії були включені питання:

1. Про виконання зведеного бюджету ДОО ПМГУ у 2020 р.

         2. Про затвердження статистичної звітності первинних організацій ПМГУ по Донецькій області у 2020 р.

         3. Про підсумки правозахисної роботи в первинних організаціях ДОО ПМГУ за 2020 р.

         4. Про стан виробничого травматизму на підприємствах гірничо-металургійного комплексу Донецької області в 2020 році

         5. Про ХХVIII Робочу Спартакіаду ДОО ПМГУ

         6. Про Заходи щодо критичних зауважень, висловлених на III Пленумі Ради ДОО ПМГУ

         7. Про Фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та подолання її наслідків Донецької обласної організації ПМГУ

         8. Про затвердження кошторису доходів і витрат Донецької ОО ПМГУ на 2021 рік

         В роботі президії взяли участь 11 членів президії, обраних на звітно-виборній конференції та працівники апарату обласної організації профспілки.

         Після обговорення були прийняті постанови з питань порядку денного президії. Особливу увагу члени президії Ради приділили обговоренню створенню ковідного Фонду обласної організації ПМГУ. Керівники первинних організацій ПМГУ абсолютно слушно відзначили, що формування Фонду для боротьби з одним захворюванням не є доцільним, адже значного поширення набувають й інші захворювання – онкологічні, пульмонологічні, опорно-рухового апарату та ін. Надання ж допомоги членам профспілки вирішуються на рівні первинних та обласної організацій профспілки персонально. При розгляді подібних питань жодна заява не була проігнорована. В деяких випадках ДОО ПГУ зверталася до ЦР ПМГУ, де завжди знаходила фінансову підтримку щодо здійснення грошових виплат членам профспілки, які опинилися в непередбачуваних ситуаціях.

         На засіданні президії було порушено питання про необхідність впливу на роботодавців стосовно підвищення заробітної плати працівників. Члени президії аргументували таку необхідність підвищенням вартості енергоносіїв, житлово-комунальних послуг, подорожчанням продуктів харчування та основних промислових товарів, а також розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19. З цього приводу було запропоновано звернутися до керівників підприємств з відповідним листом Донецької обласної організації ПМГУ. Ця пропозиція була підтримана одноголосно. З текстом зазначеного звернення  до роботодавців ви можете ознайомитися за наступним посиланням.     

Распечатать эту статью