ПРОВЕДЕНО ІІІ ПЛЕНУМ РАДИ ДОО ПМГУ

         17 грудня 2020 року в Донецькій обласній організації ПМГУ в режимі Онлайн відбувся III пленум ради ДОО ПМГУ з основним питанням порядку денного «Про реалізацію виборними органами ДОО ПМГУ Програмних цілей і завдань ПМГУ на 2020-2025 роки « Демократія, солідарність, трудові права і благополуччя членів профспілки ». У роботі пленуму взяв участь Гавриленко Валерій Миколайович — перший заступник голови ПМГУ. З доповіддю з основного питання виступила Л.Кобзева, голова ДОО ПМГУ.

Вона акцентувала увагу учасників пленуму, що основний зміст профспілкової роботи первинних і обласної організацій у даний час тісно пов’язаний із запобіганням поширенню на підприємствах захворюваності трудящих на COVID-19, поширенням профспілкової діяльності при збереженні норм і положень колективних договорів, які були укладені до початку кризи і мали значення для подальшого розвитку системи захисту трудових, соціальних та економічних прав працівників, боротьбою з владою і роботодавцями проти значного наступу на права Профспілки.

         У своєму виступі Л.Кобзева інформувала присутніх про роботу VII З’їзду ПМГУ, документах, прийнятих делегатами з’їзду, основні завдання Профспілки на 2020-2025 роки. Члени ради ДОО ПМГУ розглянули і затвердили Основні напрямки діяльності ДОО ПМГУ на 2020-2024 роки в новій редакції. Про діяльність із виконання Програмних цілей поділилася Висоцька Л.С. голова первинної організації ПрАТ «КДЗ» і Павленко В.О., голова первинної організації ДП «Ілліч – Агро Донбас». Від комісії по підготовці проекту постанови з основного питання порядку денного виступив В.Альошкін — голова ПО ПМГУ «МЕТІНВЕСТ МРМЗ» з пропозицією про створення Фонду COVID-19. Учасники пленуму уповноважили президію ради ДОО ПМГУ знайти оптимальний варіант вирішення цього питання. Про ситуацію в гірничо-металургійному комплексі України розповів учасникам пленуму В.Гавриленко.

         «Про організацію роботи з резервом профспілкових кадрів Донецької обласної організації ПМГУ» доповів присутнім Є.Сівко. Він акцентував увагу, що підготовкою профспілкових кадрів необхідно займатися вже зараз. Ми не можемо залишити профспілку без підготовлених активістів, інакше Профспілка сама по собі втратить дієву силу.

         Учасники пленуму затвердили План основних заходів ради ДОО ПМГУ на перше півріччя 2021 року. На другому пленумі ради ДОО ПМГУ в червні 2020 року було прийнято Комплексну програму щодо посилення мотивації профспілкового членства. Виконуючи План реалізації Програми члени ради затвердили постанову «Про Огляд-конкурс на кращу первинну організацію ДОО ПМГУ». З усіх питань порядку денного члени ради прийняли рішення і затвердили постанови, з метою подальшої реалізації дій по виконанню рішень виборних органів Профспілки.  

Распечатать эту статью