Всесвітній день дій за гідну працю!

Цього року 7 жовтня в 13-й раз відзначатиметься Всесвітній день дій за гідну працю (WDDW). Починаючи з 2008 року, мільйони людей узяли участь у заходах, присвячених WDDW. І в цьому році це день мобілізації у всьому світі: день, коли усі профспілки виступають в єдиному пориві за гідну працю. Адже саме гідна праця має займати центральне місце в діях уряду з відновлення економічного зростання та побудови нової глобальної економіки, в якій на першому місці знаходиться людина.

 Потрібен новий соціальний договір, щоб забезпечити відновлення світової економіки та створення потенціалу протидії, необхідного для вирішення викликів пандемії, зміни клімату та нерівності, що накладаються один на одний. Новий соціальний договір має вирішальне значення для визначення шляху відновлення від наслідків COVID-19, а також для побудови економіки спільного процвітання та стійкості.

 У цьому році в багатьох місцях заходи з фізичною присутністю людей будуть неможливі через ризик поширення вірусу. Однак з самого початку пандемії профспілки по всьому світу досягли нових вершин у використанні технологій для проведення віртуальних заходів та швидкого спілкування. Це стане ключовим елементом Всесвітнього дня дій за гідну працю 2020 року. Центральною темою для МКП у цей день буде «Новий соціальний договір для відновлення та потенціалу протидії», крім цього, профспілки та інші організації, які відзначають Всесвітній день, будуть проводити заходи зі своїми власними темами та вимогами.

За матеріалами сайту ФПУ

З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, у період з 5 по 9 жовтня на сайті ЦР ПМГУ в онлайн-форматі проходитиме консультування з правових питань під гаслом: «Профспілки за доступність правового захисту!».

Щоб поставити своє запитання, натисніть у лівій колонці сайту заголовок  «Задати питання правовому інспектору».

Шановні спілчани, сподіваємося на Вашу активну участь!

http://pmguinfo.dp.ua/zadat-vopros-pravovomu-inspektoru

Правова інспекція праці ПМГУ

Распечатать эту статью