28 квітня — Всесвітній День охорони праці

Щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім Днем охорони праці. Підстава — Указ Президента «Про День охорони праці» від 18.08.2006 р. № 685/2006. Цей день запровадили, щоб привернути увагу суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці; запобігти нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. На великих підприємствах стало традицією проводити Тиждень охорони праці.

В цьому році Міжнародна організація праці планувала присвятити Всесвітній день охорони праці проблемі насильства і домагань у сфері праці. Однак під впливом пандемії девіз довелось змінити на: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Бажаємо усім профспілковим активістам міцного здоров’я, витримки, незламної сили духу і оптимізму! Ми дякуємо вам за той ентузіазм, із яким ви робите свою справу, та за наполегливість, із якою відстоюєте кожну норму охорони праці. Саме завдяки вам працівники, повертаються додому живими і здоровими та почуваються на роботі безпечно!

Распечатать эту статью