Навчання правових інспекторів праці

7-11 жовтня 2019 року на базі ФПУ в м.Києві відбулося навчання правових інспекторів праці членських організацій ФПУ. Від Профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості участь прийняли: Мосійчук Т.І. – правовий інспектор праці Центрального комітету ПМГУ,  Чубенко О.С. – правовий інспектор праці Донецької обласної організації ПМГУ, Просяник Г.І.- правовий інспектор праці Центрального комітету  ПМГУ, Чухрай О.В. – правовий інспектор праці Харківської обласної організації ПМГУ.

Семінар відкрив голова ФПУ Осовий Г.В., та виступив з привітальним словом.

7 жовтня з нагоди Дня дій за гідну працю Федерацією профспілок було проведено флешмоб.

Під час навчання слухачам було запропоновано лекції з наступних тем: «Правові аспекти реалізації права на доступ до публічної інформації», «Правові та практичні аспекти захисту персональних даних», «Діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні», «Актуальні питання діяльності Держпраці в сучасних умовах», «Медіація в практиці правового інспектора праці», «Новели цивільно-процесуальному законодавстві», « Інспекційна перевірка».

Після лекційного курсу слухачі пройшли перевірку знань законів, інших нормативно-правових актів з питань законодавства про працю за програмою і в обсягах згідно з установленим порядком, склавши іспит.

Олександр ЧУБЕНКО

Фото автора

Распечатать эту статью