З Днем Незалежності

Шановні працівники та ветерани!

Центральний комітет Профспілки металургів і гірників України щиро вітає Вас з Днем незалежності!

Хай цей день стане для рідної країни святом миру і злагоди, святом, що об’єднає всіх громадян та подарує нам віру в справедливість та впевненість у нашому гідному майбутньому.

Ми прагнемо, щоб наша країна стала розвиненою сучасною державою, такою, де працююча людина має гідний рівень життя та відчуває соціальну захищеність. Саме на це мають бути спрямовані наші спільні зусилля.

Впевнений, що наша профспілкова солідарність і принципова позиція щодо захисту прав та інтересів людини праці буде вагомим внеском у будівництво справедливої України!

Я бажаю вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, миру і злагоди у ваших сім’ях, щастя і добробуту.

З повагою,

голова ЦК ПМГУ                                              Сергій Комишев

Шановні працівники гірничо-металургійних підприємств Донецької області!

Донецька обласна організація профспілки металургів і гірників України щиросердечно вітає вас з Днем незалежності України!

З року в рік  усі трудящі країни пов’язують це свято зі своїми прагненнями справедливості, надіями на гідну працю, впевнене майбутнє для родин та дітей.

Наша профспілка завжди знаходиться на сторожі прав та інтересів людей праці, виборює для працівників підприємств гірничо-металургійного комплексу країни додаткові гарантії, пільги та компенсації, намагається досягти соціальної справедливості у трудових колективах.

Ми хочемо, щоб кожний з нас на собі відчув реальну турботу держави.

Бажаємо вам миру та злагоди, натхнення, нових трудових перемог, затишку та втілення найсміливіших мрій.

З повагою,

Комітет Донецької обласної організації ПМГУ.

Распечатать эту статью