Генеральна угода на 2019-2021 роки

Підписання Генеральної Угоди на 2019-2021 роки

23 серпня 2016 року вперше було укладено тристоронню Генеральну угоду із профспілками, роботодавцями та урядом, що була покликана розпочати нову історію взаємодії щодо соціально-економічної політики держави, розвитку економіки та створення належних умов для праці громадян.

14 травня 2019 року підписано нову Генеральну угоду на 2019-2021 роки.  У новій угоді сторони зробили акцент на просуванні вітчизняного виробника на внутрішньому та зовнішньому ринках. Зокрема, визначено спільні зобов’язання щодо створення конкурентоспроможних робочих місць, умов для легалізації зайнятості та оплати праці, а також удосконалення системи професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, професійного навчання працівників. Вперше у документі містяться окремі зобов’язання безпосередньо роботодавців, що стосуються забезпечення належного рівня охорони і умов праці, лікування та оздоровлення працівників.

Питання оплати праці врегульовано у новій Генеральній угоді шляхом запровадження бланкетної норми щодо оплати праці робітників 1 розряду з нормальними умовами праці. Реалізовано це таким чином, що норма Генеральної угоди не визначають конкретний розмір вищезазначеної оплати праці, а відсилає до норм галузевих, територіальних угод та колективних договорів. Теж саме стосується і оплати праці некваліфікованих працівників.

Генеральна угода складається з чотирьох основних блоків: розвиток економіки і вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, збереження і створення робочих місць, оплата праці, гідні умови праці та соціальний захист працівників, соціальний діалог.

Крім того, до  Угоди включено рекомендації для сторін на галузевому, територіальному, локальному рівнях.

Нижче можна ознайомитися з текстом Генеральної угоди на 2019-2021 роки.

Распечатать эту статью